38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, fax. 134658910, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl
dzisiaj jest piątek, 5 czerwca 2020 r.

Aktualności

STOP pożarom traw!!!

Wypalanie traw jest niechlubną tradycją, z którą od lat zmagają się strażacy, policjanci, służby ochrony środowiska. Jest to „palący problem”, występujący każdego roku. Mimo akcji informacyjnych i uświadamiających, wielu ludzi nadal sądzi, że ogień to najlepszy sposób na zwalczanie chwastów.
Czytaj więcej ...

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"
Czytaj więcej ...

Wprowadzenie nowego Komandanta

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku nastąpiło uroczyste wprowadzenie nowego komendanta. Od 20 marca 2018 roku obowiązki te pełni mł. bryg. Grzegorz Oleniacz.
Czytaj więcej ...

Szkolenie z zakresu działań ratowniczych na akwenach zalodzonych

Podstawowym zadaniem strażaków jest niesienie pomocy w czasie pożarów, klęsk żywiołowych i w czasie innych miejscowych zagrożeń. Gdy na szczęście takowe sytuacje nie występują strażacy szkolą się i doskonalą swoje umiejętności by to pierwsze zadanie móc wykonywać jak najlepiej. Korzystając z dobrej pogody i występowania pokrywy lodowej w bieżącym tygodniu sanoccy strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej doskonalili swoje umiejętności prowadzenia akcji ratowniczych na akwenach zalodzonych.
Czytaj więcej ...

Narada operacyjna

W dniu 28.02.2018 r. w tutejszej Komendzie odbyła się narada operacyjna, w której udział wzięli: p.o. Komendant Powiatowy PSP w Sanoku, pion operacyjny wraz z dyżurnymi SK, z-ca d-cy JRG, a także dowódcy zmian ich zastępcy,dowódcy sekcji oraz dowódcy zastępu.
Czytaj więcej ...

Przejście na zaopatrzenie emerytalne st. bryg. mgr inż. Krzysztofa Dżugana – Komendanta Powiatowego PSP w Sanoku.

Z dniem 31 stycznia 2018 r. czynną służbę w strukturach Państwowej Straży Pożarnej zakończył st. bryg. mgr inż. Krzysztof Dżugan – Komendant Powiatowy PSP w Sanoku.
Czytaj więcej ...

„SpoKREWnieni służbą”

Ogólnopolska zbiórka krwi „SpoKREWnieni służbą” odbywa się pod patronatem szefa MSWiA Joachima Brudzińskiego oraz szefa MON Mariusza Błaszczaka na terenie całej Polski.
Czytaj więcej ...

Mapa ogników w Polsce

Poniżej znajduje się link do mapy sal edukacyjnych "Ognik" a także link do polubienia.
Czytaj więcej ...

Pomoc dla córki strażaka

Moi drodzy korzystając z uprzejmości Pana Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadiera Leszka Suskiego, który umożliwił mi dystrybucję tej wiadomości, kieruję do Was prośbę o pomoc Ewie – córce mojego przyjaciela z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 w Warszawie.
Czytaj więcej ...

Turniej piłki halowej dla najmłodszych

W dniu 6 lutego 2018 r. odbył się turniej piłki halowej dla najmłodszych. Areną zmagań było Gimnazjum w Zagórzu.
Czytaj więcej ...
Pożary251
Miejscowe zagrożenia373
Alarmy fałszywe15
Razem639

Jeśli chcesz otrzymywać stałe informacje z naszej witryny, wpisz swój adres e-mail powyżej.
W celu wypisania się z mailingu róniesz wpisz adres e-mail oraz kliknij "Anuluj".

38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl