38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, fax. 134658910, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl
dzisiaj jest piątek, 5 czerwca 2020 r.

Aktualności

Mistrzostwa Strażaków Województwa Podkarpackiego w Piłce Siatkowej. Turniej Eliminacyjny grupy D

W czwartek w dniu 1 grudnia przeprowadziliśmy turniej eliminacyjny grupy "D" w Mistrzostwach Strażaków województwa Podkarpackiego. Zawody odbyły się w nowej, pięknej hali sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Strachocinie.
Czytaj więcej ...

Dachowanie samochodu osobowego w Sanoku na ul. Okulickiego

W niedzielę 13 listopada o godzinie 6.54 otrzymaliśmy zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło w miejscowości Sanok na ul. Okulickiego. Pojazdem podróżowało 4 osoby. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały 2 zastępy JRG.
Czytaj więcej ...

Nowy samochód specjalny

Nowy nabytek to samochód specjalny pożarniczy wyposażony w hydrauliczny dźwig (HDS) na uterenowionym podwoziu 4x4 MAN TGM 18.290.
Czytaj więcej ...

VI Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze

W dniu 4 września br. w miejscowości Wola Sękowa gmina Bukowsko, odbyły się już VI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu sanockiego.
Czytaj więcej ...

Groźny wypadek w m. Besko

W dniu dzisiejszym o godzinie 8.52 otrzymaliśmy informację o groźnym wypadku do jakiego doszło w miejscowości Besko na drodze krajowej nr. 28.
Czytaj więcej ...

Ostatnie pożegnanie nadbrygadiera Zbigniewa Szablewskiego z sanockimi strażakami

W środę 10 sierpnia o godzinie 7.15 ostatni raz oddaliśmy honor Śp. nadbrygadierowi Zbigniewowi Szablewskiemu na terenie sanockiej komendy.
Czytaj więcej ...

Nie żyje nadbrygadier Zbigniew Szablewski

7 sierpnia 2011 r., wieku 52 lat zmarł nagle nadbrygadier Zbigniew Szablewski, Podkarpacki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej.
Czytaj więcej ...

Pożar budynku mieszkalnego w Zagórzu

W sobotę 23.07. br. zostaliśmy zaalarmowani o pożarze budynku mieszkalnego do którego doszło w Zagórzu na ul. Pospolitej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pożarem objęte było poddasze oraz część gospodarcza budynku. Foto: portal esanok.pl
Czytaj więcej ...

Wypadek na ul. Krakowskiej

W środę dnia 20 lipca 2011 o godzinie 15.15. zostaliśmy zaalarmowani o wypadku do jakiego doszło w Sanoku na ul. Krakowskiej na wysokości skrzyżowania DK 28 i DW 886. Już po 3 minutach 2 zastępy z JRG były już na miejscu akcji. Foto - portal esanok.pl
Czytaj więcej ...

Działania ratownicze na rzece San

We wtorek 12 lipca o godzinie 7.50 otrzymaliśmy zgłoszenie iż w Sanoku na wysokości ul. Królowej Bony w rzece San znajduje się osoba. Foto - portal esanok.pl
Czytaj więcej ...
Pożary251
Miejscowe zagrożenia373
Alarmy fałszywe15
Razem639

Jeśli chcesz otrzymywać stałe informacje z naszej witryny, wpisz swój adres e-mail powyżej.
W celu wypisania się z mailingu róniesz wpisz adres e-mail oraz kliknij "Anuluj".

38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl