38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, fax. 134658910, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl
dzisiaj jest piątek, 5 czerwca 2020 r.

Aktualności

Srebro dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku

W dniu 20 kwietnia br. w hali sportowej MOSiR w Przeworsku rozegrany zostały turniej finałowy XIV Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w halowej piłce nożnej. W turnieju wzięło udział 6 najlepszych drużyn Województwa Podkarpackiego wyłonionych w drodze eliminacji, m.in. reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Sanoku.
Czytaj więcej ...

Kolejny sportowy sukces sanockich strażaków

W dniu 29 marca br. rozegrane zostały eliminacje grupy "A" do XIV Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Halowej Piłce Nożnej. Turniej rozegrany został w hali sportowej przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum Nr 2 w Zagórzu. Gospodarzem turnieju była Komenda Powiatowa PSP w Sanoku. W turnieju o jedno miejsce premiowane awansem do fazy finałowej mistrzostw rywalizowało 5 drużyn: Komenda Miejska z Rzeszowa oraz Komendy Powiatowe ze Stalowej Woli, Lubaczowa, Strzyżowa oraz Sanoka.
Czytaj więcej ...

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

28 marca br. na terenie Parku Etnograficznego w sali konferencyjnej miasteczka galicyjskiego odbyły się Eliminacje Powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Sanoku oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku. Eliminacje udało się przeprowadzić dzięki wsparciu finansowemu Starosty Sanockiego Pana Sebastiana Niżnika, który ufundował nagrody rzeczowe.
Czytaj więcej ...

Nie wypalaj traw!!!

Już od wielu lat przełom zimy, wiosny oraz przedwiośnie to okresy, w których wyraźnie wzrasta liczba pożarów łąk i nieużytków. Spowodowane jest to, niestety, wypalaniem traw i pozostałości roślinnych - materiał ze strony www.straz.gov.pl
Czytaj więcej ...

Powiatowy Turniej w Piłce Halowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Corocznie Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Sanoku wspólnie z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku jest w trakcie ferii zimowych organizatorem rozgrywek sportowych dla dzieci i młodzieży szkolnej skupionej w Młodzieżowych Drużynach Pożarniczych działających przy Ochotniczych Strażach Pożarnych.
Czytaj więcej ...

UWAGA! Silne mrozy

materiał ze strony: www.straz.gov.pl
Czytaj więcej ...

Podsumowanie roku 2011

W 2011 roku odnotowaliśmy łącznie 1004 zdarzenia.
Czytaj więcej ...

Pamiętajmy o bezpieczeństwie podczas nocy sylwestrowej - VIDEO

Materiał z portalu esanok.pl
Czytaj więcej ...

XIII Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Piłce Siatkowej

Po sześciu latach Sanoccy Strażacy odzyskali tytuł Mistrza Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w piłce siatkowej.
Czytaj więcej ...

Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Świętego Mikołaja

Sanoccy Strażacy udowadniają swoją wysoką sprawność fizyczną nie tylko podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. W sobotę 10 grudnia br. zdobyli Puchar Świętego Mikołaja w turnieju halowej piłki nożnej w Zagórzu. W turnieju wystartowało 6 drużyn: Gmina Zagórz - gospodarz, Komenda Powiatowa Policji w Sanoku, Oddział Celny w Krościenku, Areszt Śledczy w Sanoku, Placówka Straży Granicznej w Sanoku, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku.
Czytaj więcej ...
Pożary251
Miejscowe zagrożenia373
Alarmy fałszywe15
Razem639

Jeśli chcesz otrzymywać stałe informacje z naszej witryny, wpisz swój adres e-mail powyżej.
W celu wypisania się z mailingu róniesz wpisz adres e-mail oraz kliknij "Anuluj".

38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl