38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, fax. 134658910, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl
dzisiaj jest piątek, 5 czerwca 2020 r.

Aktualności

SANOK: Pokaźne siły straży pożarnej na deptaku (ZDJĘCIA) esanok.pl

SANOK / PODKARPACIE. Nowy dzień strażakom z Sanoka rozpoczął się pracowicie. O godz. 7.30 dyżurny otrzymał zgłoszenie o pożarze poddasza w jednej z kamienic przy ul. 3-go Maja w Sanoku. W związku ze zgłoszeniem zadysponowano na miejsce 5 zastępów straży pożarnej w tym podnośnik hydrauliczny.
Czytaj więcej ...

Statystyka interwencji 2013r.

Prezentacja danych statystycznych za 2013 rok.
Czytaj więcej ...

Pożar domu w Sanoku na ul. Biała Góra - esanok.pl

SANOK. Publikujemy dramatyczne zdjęcia palącego się domu na Białej Górze w Sanoku przesłane przez naszego czytelnika. Wiemy już, że w momencie wybuchu pożaru w budynku znajdowały się dwie osoby. – Mężczyzna doznał poparzeń twarzy i został przewieziony do szpitala. Przebywająca w domu kobieta nie odniosła obrażeń – mówi st. kpt. Grzegorz Oleniacz z KP PSP w Sanoku. źródło: esanok.pl
Czytaj więcej ...

„Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie!”

XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży
Czytaj więcej ...

Dachowanie samochodu Fiat Uno w m. Poraż.

W czwartek 5.12.2013 w kilkanaście minut po godzinie szóstej Dyżurny SKKP PSP w Sanoku otrzymał informację o wypadku, do jakiego doszło w m. Poraż. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, iż samochód osobowy wypadł z drogi i znajduje się na stromej skarpie przy potoku.
Czytaj więcej ...

Pożar w Zakładzie Produkcyjnym STOMIL

W piątek 29-go listopada Dyżurny Straży Pożarnej w Sanoku odebrał zgłoszenie o pożarze na terenie Zakładu Przemysłu Gumowego „STOMIL”. Na miejsce zdarzenia zadysponowano natychmiast 5 zastępów strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sanoku.
Czytaj więcej ...

Pożar budynku Załuż 23.11.2013

W sobotę 23 listopada kilka minut po godzinie ósmej Dyżurny PSP w Sanoku otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Załużu. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sanoku oraz 2 zastępy z jednostek OSP – Sanok-Olchowce oraz Wujskie.
Czytaj więcej ...

Podmioty Ratownicze w systemie bezpieczeństwa wewnętrznego państwa" - pokazowe ćwiczenia z udziałem służb i podmiotów ratowniczych.

W trakcie drugiego dnia konferencji naukowo- szkoleniowej pt. „Podmioty Ratownicze w systemie bezpieczeństwa wewnętrznego państwa przeprowadzono w dniu 25 .10.2013 r. na zaporze zbiornika wodnego „Besko” w m. Sieniawa pokazowe ćwiczenia z udziałem służb i podmiotów ratowniczych. Ćwiczenia składały się z 4 epizodów, do których zaangażowano łącznie 22 służby i podmioty ratownicze.
Czytaj więcej ...

II Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt. „Podmioty Ratownicze w Systemie Bezpieczeństwa Państwa”

W dniach 24-25 października 2013 r. w Sanoku odbywa się II Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt. „Podmioty Ratownicze w Systemie Bezpieczeństwa Państwa”
Czytaj więcej ...

Strażacki powrót do przeszłości. Rywalizacja ponad 100 – letnich sikawek konnych (FILM, ZDJĘCIA)

RUDAWKA RYMANOWSKA / PODKARPACIE. W Rudawce Rymanowskiej odbył się Międzyregionalny Pokaz i Zawody Zabytkowych Sikawek Konnych oraz Zawody Drwali. Dopisała pogoda, dopisała także publiczność, oklaskująca poczynania śmiałków, którzy przybliżyli strażacką rzeczywistość sprzed ponad 100 lat. Więcej w materiale filmowym - portal esanok.pl
Czytaj więcej ...
Pożary251
Miejscowe zagrożenia373
Alarmy fałszywe15
Razem639

Jeśli chcesz otrzymywać stałe informacje z naszej witryny, wpisz swój adres e-mail powyżej.
W celu wypisania się z mailingu róniesz wpisz adres e-mail oraz kliknij "Anuluj".

38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl