38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, fax. 134658910, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl
dzisiaj jest niedziela, 9 sierpnia 2020 r.

Aktualności

VII Ogólnopolska Pielgrzymka Strażaków na Jasną Górę - 26.04.2015 r.

Uprzejmie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Strażaków na Jasną Górę
Czytaj więcej ...

Posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP

W dniu 13 grudnia 2014 r. w świetlicy „Domu Strażaka” w Besku odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Sanoku. W trakcie posiedzenia dokonano podsumowania działalności Oddziału za 2014 r. oraz przedstawiono główne cele i zadania stawiane do realizacji na rok przyszły.
Czytaj więcej ...

Komunikat Rządowego Centrum Bezpieczeństwa

W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi zagrożenia związanego z incydentem w elektrowni jądrowej na Ukrainie, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa i Państwowa Agencja Atomistyki informują, iż brak jest jakiegokolwiek zagrożenia.
Czytaj więcej ...

Spotkanie podsumowujące akcję ratowniczą - wypadek masowy.

W dniu 28 listopada 2014 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Sanoku odbyło się spotkanie z udziałem przedstawicieli służb i podmiotów ratowniczych tj. Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sanoku, Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, Grupy Bieszczadzkiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku, w trakcie którego dokonano szczegółowej analizy i podsumowania akcji ratowniczej podczas wypadku masowego do którego doszło w dniu 21 września 2014 r. w miejscowości Zabłotce.
Czytaj więcej ...

Wizytacja Komendanta Głównego PSP gen. bryg. Wiesława Leśniakiewicza w KP PSP Sanok

W dniu 16 października 2014 r. Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej gen. bryg. Wiesław Leśniakiewicz wizytował Komendę Powiatową PSP w Sanoku. W skład wizytującej delegacji wszedł również płk Siergiej Boczkowski – Szef Państwowej Służby Ukrainy ds. Sytuacji Nadzwyczajnych oraz nadbryg. Bogdan Kuliga – Podkarpacki Komendant Wojewódzki PSP w Rzeszowie.
Czytaj więcej ...

Międzynarodowe ćwiczenia ratownicze podsumowujące projekt pn. Polsko – Ukraińska Akademia Bezpieczeństwa i Integracji Europejskiej „Zielone Bieszczady 2014”.

Ćwiczenia zostały przeprowadzone w dniu 10 października 2014 r. Miejscem ćwiczeń był niedokończony wielokondygnacyjny budynek ośrodka zdrowia w Zagórzu. Celem ćwiczeń było doskonalenie organizacji działań ratowniczych oraz doskonalenie metod współdziałania podmiotów ratowniczych z terenu powiatu sanockiego. Do ćwiczeń została zaangażowana grupa wysokościowa , którą tworzyli kadeci Lwowskiego Uniwersytetu Bezpieczeństwa Życia.
Czytaj więcej ...

Współdziałanie Elementem Skutecznego Ratownictwa

III Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa
Czytaj więcej ...

V Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze

W dniu 24 sierpnia 2014 r. na terenie stadionu miejskiego w Lubaczowie odbyły się V Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze w grupach A i C.
Czytaj więcej ...

Piłkarskie Zmagania Krwiodawców

W sobotę 2 sierpnia br. przy pięknej, słonecznej pogodzie na obiektach sportowych klubu piłkarskiego Unia w Nowej Sarzynie
Czytaj więcej ...

Wybuch gazu Zagórz

W sobotę dnia 16 sierpnia 2014 roku kilkadziesiąt minut po godzinie 16-tej Straż Pożarna w Sanoku otrzymała zgłoszenie o wybuchu gazu wewnątrz budynku mieszkalnego w Zagórzu.
Czytaj więcej ...
Pożary277
Miejscowe zagrożenia980
Alarmy fałszywe23
Razem1280

Jeśli chcesz otrzymywać stałe informacje z naszej witryny, wpisz swój adres e-mail powyżej.
W celu wypisania się z mailingu róniesz wpisz adres e-mail oraz kliknij "Anuluj".

38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl