38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, fax. 134658910, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl
dzisiaj jest niedziela, 9 sierpnia 2020 r.

Aktualności

Szkolenie podstawowe strażaków w gminie Zagórz

W dniach od 14 września do 7 października 2015 r. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku przeprowadziła szkolenie podstawowe dla strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Miasta i Gminy Zagórz.
Czytaj więcej ...

Narada sanockich policjantów i strażaków.

W dniu 25 września br. zorganizowano wspólne spotkanie z udziałem pracowników Komendy Powiatowej Policji oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku.
Czytaj więcej ...

Egzamin z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

W dniu 20 września br na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku przeprowadzono egzamin podsumowujący szkolenie w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy dla strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu sanockiego.
Czytaj więcej ...

VIII Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze jednostek OSP

W dniu 16 sierpnia 2015 r. na terenie boiska sportowego w miejscowości Besko rozegrane zostały VIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. W zawodach wystartowało 7 zespołów grupy „C” (kobiety) oraz 12 zespołów grupy „A” (mężczyźni).
Czytaj więcej ...

V Zlot Motocyklowy

V Ogólnopolski Zlot Motocyklowy organizowany przez Motocyklowy Klub Strażaków RIDERS OF FLAMES
Czytaj więcej ...

„Wielopole - LNG 2015” Ćwiczenia warsztatowe z udziałem LNG (Liguefied Natural Gas)

W dniu 22 maja br. na terenie bazy Exalo Drilling SA Grupa PGNiG w Wielopolu (Gmina Zagórz) przeprowadzono ćwiczenia mające charakter warsztatów ratowniczych obejmujących swym zakresem sprawdzenie możliwości zastosowania różnych metod i form podejmowania działań podczas zdarzeń z udziałem płynnego metanu (LNG).
Czytaj więcej ...

Dzień Strażaka 2015

W dniu 7 maja 2015 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka.
Czytaj więcej ...

Strażacy krwiodawcy podsumowali kolejny rok działalności

W dniu 21 marca 2015 roku w pięknie zmodernizowanym obiekcie Domu Strażaka w Besku na swoim walnym zebraniu sprawozdawczym spotkali się członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi „Strażacki Dar”
Czytaj więcej ...

Krwiodawcy pod siatką

W dniu 28 lutego 2015 r. na obiektach Hali Sportowej w Ustrzykach Dolnych odbyła się I edycja Turnieju Piłki Siatkowej Honorowych Dawców Krwi z terenu województwa Podkarpackiego. Pomysłodawcą i organizatorem turnieju byli: p. Anna Sydoryk- Kierownik Oddziału Rejonowego PCK w Ustrzykach Dolnych, p. Elżbieta Dadej - Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Ustrzykach Dolnych, p. Ryszard Kargul –Prezes Klubu HDK „Bieszczadzki Dar Życia” w Ustrzykach Dolnych oraz Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych.
Czytaj więcej ...

Podsumowanie działalności Komendy Powiatowej PSP w Sanoku.

W dniu 4 marca 2015 r. na terenie Komendy Powiatowej PSP w Sanoku odbyło się spotkanie, w trakcie którego dokonano podsumowania działalności Komendy Powiatowej PSP w Sanoku za ubiegły 2014 rok.
Czytaj więcej ...
Pożary277
Miejscowe zagrożenia980
Alarmy fałszywe23
Razem1280

Jeśli chcesz otrzymywać stałe informacje z naszej witryny, wpisz swój adres e-mail powyżej.
W celu wypisania się z mailingu róniesz wpisz adres e-mail oraz kliknij "Anuluj".

38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl