38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, fax. 134658910, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl
dzisiaj jest niedziela, 9 sierpnia 2020 r.

Aktualności

Dzień strażaka 2016 w KP PSP SANOK

W dniu 10 maja 2016 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka.
Czytaj więcej ...

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 12 kwietnia 2016 r. na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Besku przeprowadzono tegoroczną edycję eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Organizatorami turnieju była Komenda Powiatowa PSP w Sanoku wraz z Zarządem Powiatowym ZOSP RP w Sanoku i Zarządem Jednostki OSP w Besku.
Czytaj więcej ...

STOP Pożarom Traw

W 2015 r. w Polsce doszło do 82 802 pożarów traw na łąkach i nieużytkach rolnych, co stanowiło 45% wszystkich pożarów w naszym kraju. Średnio co 6 minut strażacy wyjeżdżali do akcji gaśniczych związanych z pożarami traw. Do dzisiaj, tj. 22 marca 2016 r., strażacy gasili już 5336 pożarów traw i nieużytków. Najwięcej tego typu pożarów zanotowano w marcu i kwietniu ubiegłego roku – razem 43 724. W wyniku pożarów traw w 2015 r. zginęło 7 osób, a 141 zostało rannych.
Czytaj więcej ...

Szkolenie z zakresu ratownictwa technicznego dla strażaków OSP

Ogłoszenie o organizowanych szkoleniach
Czytaj więcej ...

Powiatowy Turniej Piłki Halowej dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

W dniu 19 lutego 2016 r. Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Sanoku wspólnie z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Niebieszczanach zorganizował coroczny Powiatowy Turniej Piłki Halowej dla członków Młodzieżowych Drużynach Pożarniczych działających przy jednostkach OSP naszego powiatu.
Czytaj więcej ...

Szkolenie JRG Sanok z ratownictwa na akwenach zalodzonych

W ostatnim czasie strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sanoku w tym także nurkowie z Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego w ramach doskonalenia swoich umiejętności zawodowych realizowali zajęcia z zakresu ratownictwa na akwenach zalodzonych.
Czytaj więcej ...

Nowy sprzęt dla jednostki ratowniczo-gaśniczej.

W miesiącu listopadzie do tutejszej komendy dostarczone zostały kolejne dwa nowe pojazdy ratowniczo-gaśnicze. Dzięki temu przekazano do jednostek OSP pojazdu wykorzystywane w wielu akcjach w poprzednich latach.
Czytaj więcej ...

Wypadek drogowy w m. Jurowce

W sobotę 14 listopada 2015 r. doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz ciężarowego z przyczepą. Zdarzenie miało miejsce w m. Jurowce w ciągu drogi wojewódzkiej 886.
Czytaj więcej ...

Tragiczny pożar budynku mieszkalnego w Smolniku k. Komańczy

W nocy z 6 na 7 listopada 2015 r. doszło na terenie miejscowości Smolnik k. Komańczy do jednego z najtragiczniejszych w skutkach pożarów jakie w ostatnim czasie odnotowano na terenie tutejszego powiatu. Informację o zdarzeniu otrzymano o godzinie 23:24.
Czytaj więcej ...

Nowoczesny sprzęt do dyspozycji PSP Sanok - esanok.pl

Czytaj więcej ...
Pożary277
Miejscowe zagrożenia980
Alarmy fałszywe23
Razem1280

Jeśli chcesz otrzymywać stałe informacje z naszej witryny, wpisz swój adres e-mail powyżej.
W celu wypisania się z mailingu róniesz wpisz adres e-mail oraz kliknij "Anuluj".

38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl