38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, fax. 134658910, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl
dzisiaj jest piątek, 26 kwietnia 2019 r.

Aktualności

Szkolenia dla strażaków OSP

Zaplanowany na bieżący rok cykl szkoleń adresowanych do członków OSP z terenu powiatu sanockiego Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku rozpoczęła od realizacji zajęć w ramach szkolenia obejmującego tematykę ratownictwa technicznego dla strażaków ratowników OSP. Na przełomie stycznia i lutego przeprowadzono 2 kursy, które ukończyło 72 strażaków.
Czytaj więcej ...

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Honorowych Dawców Krwi "Strażacki Dar"

W dniu 8 marca 2014r w Wiejskim Domu Ludowym w Strachocinie odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Honorowych Dawców Krwi „Strażacki Dar” działającego od niespełna 3 lat przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku i zrzeszającego w swoich szeregach przede wszystkim strażaków PSP i strażaków ochotników z , terenu powiatu sanockiego, ale również „osoby cywilne” które zadeklarowały chęć działalności w ramach klubu.
Czytaj więcej ...

Monografia o dziejach pożarnictwa na terenie Podkarpacia

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie uprzejmie informuje, że zamierza w bieżącym roku przed Dniem Strażaka wydać monografię o dziejach pożarnictwa na terenie Podkarpacia. Obejmuje ona okres od powstania Krajowego Związku Straży Pożarnych we Lwowie w 1875 r. do 30 czerwca 2012 r.
Czytaj więcej ...

SANOK: Pokaźne siły straży pożarnej na deptaku (ZDJĘCIA) esanok.pl

SANOK / PODKARPACIE. Nowy dzień strażakom z Sanoka rozpoczął się pracowicie. O godz. 7.30 dyżurny otrzymał zgłoszenie o pożarze poddasza w jednej z kamienic przy ul. 3-go Maja w Sanoku. W związku ze zgłoszeniem zadysponowano na miejsce 5 zastępów straży pożarnej w tym podnośnik hydrauliczny.
Czytaj więcej ...

Statystyka interwencji 2013r.

Prezentacja danych statystycznych za 2013 rok.
Czytaj więcej ...

Pożar domu w Sanoku na ul. Biała Góra - esanok.pl

SANOK. Publikujemy dramatyczne zdjęcia palącego się domu na Białej Górze w Sanoku przesłane przez naszego czytelnika. Wiemy już, że w momencie wybuchu pożaru w budynku znajdowały się dwie osoby. – Mężczyzna doznał poparzeń twarzy i został przewieziony do szpitala. Przebywająca w domu kobieta nie odniosła obrażeń – mówi st. kpt. Grzegorz Oleniacz z KP PSP w Sanoku. źródło: esanok.pl
Czytaj więcej ...

„Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie!”

XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży
Czytaj więcej ...

Dachowanie samochodu Fiat Uno w m. Poraż.

W czwartek 5.12.2013 w kilkanaście minut po godzinie szóstej Dyżurny SKKP PSP w Sanoku otrzymał informację o wypadku, do jakiego doszło w m. Poraż. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, iż samochód osobowy wypadł z drogi i znajduje się na stromej skarpie przy potoku.
Czytaj więcej ...

Pożar w Zakładzie Produkcyjnym STOMIL

W piątek 29-go listopada Dyżurny Straży Pożarnej w Sanoku odebrał zgłoszenie o pożarze na terenie Zakładu Przemysłu Gumowego „STOMIL”. Na miejsce zdarzenia zadysponowano natychmiast 5 zastępów strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sanoku.
Czytaj więcej ...

Pożar budynku Załuż 23.11.2013

W sobotę 23 listopada kilka minut po godzinie ósmej Dyżurny PSP w Sanoku otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Załużu. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sanoku oraz 2 zastępy z jednostek OSP – Sanok-Olchowce oraz Wujskie.
Czytaj więcej ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Pożary229
Miejscowe zagrożenia200
Alarmy fałszywe13
Razem442

Jeśli chcesz otrzymywać stałe informacje z naszej witryny, wpisz swój adres e-mail powyżej.
W celu wypisania się z mailingu róniesz wpisz adres e-mail oraz kliknij "Anuluj".

38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl