38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, fax. 134658910, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl
dzisiaj jest niedziela, 9 sierpnia 2020 r.

Aktualności

Dzień Strażaka 2017

W dniu 9 maja 2017 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka połączone z jubileuszem 145 lat sanockiej straży pożarnej. Pdjęcia portal isanok.pl
Czytaj więcej ...

Poszukiwania 17-latka w Rzeszowie! Działania ratownicze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkoweggo "Sanok" - portal strazacki.pl

W sobotę 6 maja br. strażacy nurkowie ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego "Sanok" prowadzili akcje poszukiwaczą na rzece Wisłok w Rzeszowie.
Czytaj więcej ...

4-maja Międzynarodowy Dzień Strażaka

Wszystkim Wam, strażakom życzę bezpiecznej służby i z szacunkiem dziękuję za każdy dzień – zwrócił się minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak do strażaków z okazji przypadającego 4 maja Międzynarodowego Dnia Strażaka.
Czytaj więcej ...

Zwiększenie środków finansowych dla OSP

W 2017 r. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przeznaczy dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych ponad 124 mln zł. Oznacza to wzrost kwoty dotacji z budżetu państwa o ponad 15 mln zł tylko w ciągu jednego roku - powiedział w piątek w Sejmie wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński.
Czytaj więcej ...

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 11 kwietnia 2017 r. na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Besku została przeprowadzona tegoroczna edycja eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Organizatorami turnieju była Komenda Powiatowa PSP w Sanoku wraz z Zarządem Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Sanoku i Zarządem Jednostki OSP w Besku.
Czytaj więcej ...

Ruszyła kampania „Stop pożarom traw”!

– Kampania „STOP pożarom traw” ma przede wszystkim edukować i uświadamiać, że wypalanie traw jest nie tylko niebezpieczne, ale również prawnie zabronione. O skuteczności profilaktyki świadczą statystki – w 2015 r. doszło do ponad 82 tys. pożarów traw, natomiast w ubiegłym roku było ich już o ponad połowę mniej, bo 36 tys. – powiedział Jarosław Zieliński, wiceszef MSWiA podczas briefingu prasowego inaugurującego kampanię.
Czytaj więcej ...

List Sekretarza Stanu w MSWiA Pana Jarosława Zielińskiego

Czytaj więcej ...

"OGNIK" - nowo otwarta sala edukacyjna dla dzieci!

W dniu 8 marca 2017 r w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku miało miejsce oficjalne otwarcie Sali Edukacyjnej „OGNIK” utworzonej w ramach Rządowego programu wspomagania w latach 2015-2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpieczeństwa warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach pod nazwą „Bezpieczna +”.
Czytaj więcej ...

List Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

Czytaj więcej ...

Wystąpienie Ministra Mariusza Błaszczaka

Czytaj więcej ...
Pożary277
Miejscowe zagrożenia980
Alarmy fałszywe23
Razem1280

Jeśli chcesz otrzymywać stałe informacje z naszej witryny, wpisz swój adres e-mail powyżej.
W celu wypisania się z mailingu róniesz wpisz adres e-mail oraz kliknij "Anuluj".

38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl