38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, fax. 134658910, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl
dzisiaj jest piątek, 26 kwietnia 2019 r.

Aktualności

Spotkanie podsumowujące akcję ratowniczą - wypadek masowy.

W dniu 28 listopada 2014 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Sanoku odbyło się spotkanie z udziałem przedstawicieli służb i podmiotów ratowniczych tj. Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sanoku, Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, Grupy Bieszczadzkiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku, w trakcie którego dokonano szczegółowej analizy i podsumowania akcji ratowniczej podczas wypadku masowego do którego doszło w dniu 21 września 2014 r. w miejscowości Zabłotce.
Czytaj więcej ...

Wizytacja Komendanta Głównego PSP gen. bryg. Wiesława Leśniakiewicza w KP PSP Sanok

W dniu 16 października 2014 r. Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej gen. bryg. Wiesław Leśniakiewicz wizytował Komendę Powiatową PSP w Sanoku. W skład wizytującej delegacji wszedł również płk Siergiej Boczkowski – Szef Państwowej Służby Ukrainy ds. Sytuacji Nadzwyczajnych oraz nadbryg. Bogdan Kuliga – Podkarpacki Komendant Wojewódzki PSP w Rzeszowie.
Czytaj więcej ...

Międzynarodowe ćwiczenia ratownicze podsumowujące projekt pn. Polsko – Ukraińska Akademia Bezpieczeństwa i Integracji Europejskiej „Zielone Bieszczady 2014”.

Ćwiczenia zostały przeprowadzone w dniu 10 października 2014 r. Miejscem ćwiczeń był niedokończony wielokondygnacyjny budynek ośrodka zdrowia w Zagórzu. Celem ćwiczeń było doskonalenie organizacji działań ratowniczych oraz doskonalenie metod współdziałania podmiotów ratowniczych z terenu powiatu sanockiego. Do ćwiczeń została zaangażowana grupa wysokościowa , którą tworzyli kadeci Lwowskiego Uniwersytetu Bezpieczeństwa Życia.
Czytaj więcej ...

Współdziałanie Elementem Skutecznego Ratownictwa

III Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa
Czytaj więcej ...

V Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze

W dniu 24 sierpnia 2014 r. na terenie stadionu miejskiego w Lubaczowie odbyły się V Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze w grupach A i C.
Czytaj więcej ...

Piłkarskie Zmagania Krwiodawców

W sobotę 2 sierpnia br. przy pięknej, słonecznej pogodzie na obiektach sportowych klubu piłkarskiego Unia w Nowej Sarzynie
Czytaj więcej ...

Wybuch gazu Zagórz

W sobotę dnia 16 sierpnia 2014 roku kilkadziesiąt minut po godzinie 16-tej Straż Pożarna w Sanoku otrzymała zgłoszenie o wybuchu gazu wewnątrz budynku mieszkalnego w Zagórzu.
Czytaj więcej ...

Powrót sanockich strażaków z Bałkanów

Po dwóch tygodniach pobytu modułu pomp wysokiej wydajności na Bałkanach polscy strażacy powrócili do kraju. Skład modułu tworzyło 37 strażaków z województwa podkarpackiego, małopolskiego i śląskiego, w tym również dwóch strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku
Czytaj więcej ...

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Besko 2014

W dniu 1 czerwca 2014 r. na boisku sportowym w Besku odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych dziewcząt i chłopców, w których udział wzięło łącznie 22 drużyny ( 8 drużyn dziewcząt i 14 drużyn chłopców).
Czytaj więcej ...

Dzień Strażaka w KP PSP Sanok 2014

W dniu 9 maja 2014 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 12:00 Mszą Świętą w Kościele Parafialnym Sanok – Dąbrówka. Następnie na placu przed budynkiem komendy odbył się uroczysty apel w trakcie którego wręczono wyróżniającym się strażakom odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie służbowe.
Czytaj więcej ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Pożary229
Miejscowe zagrożenia200
Alarmy fałszywe13
Razem442

Jeśli chcesz otrzymywać stałe informacje z naszej witryny, wpisz swój adres e-mail powyżej.
W celu wypisania się z mailingu róniesz wpisz adres e-mail oraz kliknij "Anuluj".

38-500 Sanok ul. Wincentego Witosa 60 tel. 134658998, e-mail: kpsanok@podkarpacie.straz.pl